CTCDRH6D38F-180N
CTCDRH6D38F-180N Central Technologies
ctcdrh6d38f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 18UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 110°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 110°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.