CTCDRH73BF-330M
CTCDRH73BF-330M Central Technologies
ctcdrh73bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 910 mA