CTCDRH73F-151M
CTCDRH73F-151M Central Technologies
ctcdrh73f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 430 mA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 430 mA.