CTCDRH74BF-220M
CTCDRH74BF-220M Central Technologies
ctcdrh74bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.