CTCDRH74CF-120M
CTCDRH74CF-120M Central Technologies
ctcdrh74cf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.71A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 12 µH
Написати відгук
Description: 12UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.71A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 12 µH.