CTCDRH8D43F-220N
CTCDRH8D43F-220N Central Technologies
ctcdrh8d43f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH.