CTCH106F-102K
CTCH106F-102K Central Technologies
ctch106f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH RADIAL LEAD FID INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 360mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 1 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH RADIAL LEAD FID INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 360mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 1 mH.