CTCH110F-680K
CTCH110F-680K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: RADIAL LEAD PEAKING COIL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL LEAD PEAKING COIL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH.