CTCH114F-103L
CTCH114F-103L Central Technologies
ctch114f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10000A RADIAL LEAD FIXD INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 16Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 160mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10000A RADIAL LEAD FIXD INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 16Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 160mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH.