CTCH855F-101K
CTCH855F-101K Central Technologies
ctch855f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 520mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 810mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Написати відгук
Description: 100UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 520mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 810mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH.