CTCH855F-103K
CTCH855F-103K Central Technologies
ctch855f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10000UH RADIAL LEAD FID INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 55.7Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 81mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Написати відгук
Description: 10000UH RADIAL LEAD FID INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 55.7Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 81mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH.