CTCH855F-120M
CTCH855F-120M Central Technologies
ctch855f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 12UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Написати відгук
Description: 12UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH.