CTCH875F-472K
CTCH875F-472K Central Technologies
ctch895f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 16.7Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 120mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Inductance: 4.7 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 16.7Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 120mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Inductance: 4.7 mH.