CTCH875F-680K
CTCH875F-680K Central Technologies
ctch895f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH.