CTCH895F-100M
CTCH895F-100M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH.