CTCLNSF-T1030Z
CTCLNSF-T1030Z Central Technologies
ctclnsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10.0 MH VARIABLE COIL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Height: 0.610" (15.50mm)
Q @ Freq: 70 @ 79.6kHz
Inductance: 10 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.0 MH VARIABLE COIL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm), Mounting Type: Through Hole, Height: 0.610" (15.50mm), Q @ Freq: 70 @ 79.6kHz, Inductance: 10 mH.