CTCVCF-104K
CTCVCF-104K Central Technologies
ctcvcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 490Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 25.2kHz
Frequency - Self Resonant: 60kHz
Current - Saturation (Isat): 45mA
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 100 mH
Current Rating (Amps): 34 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 490Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 25.2kHz, Frequency - Self Resonant: 60kHz, Current - Saturation (Isat): 45mA, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 100 mH, Current Rating (Amps): 34 mA.