CTCVCF-681M
CTCVCF-681M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 920kHz
Current - Saturation (Isat): 590mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 920kHz, Current - Saturation (Isat): 590mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.