CTCVCF-682K
CTCVCF-682K Central Technologies
ctcvcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 290kHz
Current - Saturation (Isat): 180mA
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 6.8 mH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 290kHz, Current - Saturation (Isat): 180mA, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 6.8 mH, Current Rating (Amps): 150 mA.