CTD415-30DC Allegro MicroSystems
ct415-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: EVAL BOARD FOR CT415
Packaging: Bulk
Sensitivity: 133.3mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT415
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: 30A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT415, Packaging: Bulk, Sensitivity: 133.3mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT415, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: 30A.