CTD417-50AC
CTD417-50AC Allegro MicroSystems
ct417-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: EVAL BOARD FOR CT417
Packaging: Box
Sensitivity: 20mV/A
Interface: Analog
Contents: Board(s)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT417
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±50A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT417, Packaging: Box, Sensitivity: 20mV/A, Interface: Analog, Contents: Board(s), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT417, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±50A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTD417-50AC CTD417-50AC Виробник : Allegro MicroSystems Allegro_DS_CT417_Datasheet_GS_FINAL_R2_v0-3441040.pdf Current Sensor Development Tools Contact Current Sensor Demo Board CT417 - 50Amps AC 3.3V