CTD418-50AC
CTD418-50AC Allegro MicroSystems
ct418-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: EVAL BOARD FOR CT418
Packaging: Box
Sensitivity: 40mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT418
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±50A
Contents: Board(s)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT418, Packaging: Box, Sensitivity: 40mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT418, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±50A, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTD418-50AC Виробник : Allegro MicroSystems CTD418_50AC_Eval_Board_User_Guide.pdf Current Sensor Development Tools Contact Current Sensor Demo Board CT418 - 50Amps AC 5V