CTD418-50DC Allegro MicroSystems
ct418-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Current Sensor Development Tools Contact Current Sensor Demo Board CT418 - 50Amps DC 5V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 108-117 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT418, Packaging: Bulk, Sensitivity: 80mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT418, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: 50A, Contents: Board(s).
Інші пропозиції CTD418-50DC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTD418-50DC Виробник : Allegro MicroSystems ct418-datasheet.pdf Description: EVAL BOARD FOR CT418
Packaging: Bulk
Sensitivity: 80mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT418
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: 50A