CTD425-50AC Allegro MicroSystems
ct425-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Current Sensor Development Tools Contact Current Sensor Demo Board CT425 - 50Amps AC 5V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 108-117 дні (днів)
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT425, Packaging: Bulk, Sensitivity: 40mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT425, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±50A.
Інші пропозиції CTD425-50AC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTD425-50AC Виробник : Allegro MicroSystems ct425-datasheet.pdf Description: EVAL BOARD FOR CT425
Packaging: Bulk
Sensitivity: 40mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT425
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±50A