CTD428-50AC
CTD428-50AC Allegro MicroSystems
CT428-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: EVAL BOARD FOR CT428
Packaging: Box
Sensitivity: 40mV/A
Interface: Analog
Contents: Board(s)
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT428
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±50A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR CT428, Packaging: Box, Sensitivity: 40mV/A, Interface: Analog, Contents: Board(s), Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT428, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±50A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CTD428-50AC Виробник : Allegro MicroSystems CT428-datasheet.pdf Current Sensor Development Tools Contact Current Sensor Demo Board CT428 - 50Amps AC 5V