CTD431-20AC Allegro MicroSystems
CT431-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: CROCUS
Packaging: Bulk
Sensitivity: 50mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: CT431
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±20A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CROCUS, Packaging: Bulk, Sensitivity: 50mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT431, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±20A.