CTD431-30DC Allegro MicroSystems
CT431-datasheet.pdf
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: CROCUS
Packaging: Bulk
Sensitivity: 66.7mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Embedded: No
Sensing Range: 30A
Написати відгук
Description: CROCUS, Packaging: Bulk, Sensitivity: 66.7mV/A, Interface: Analog, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: CT431, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: 30A.