CTDA13AF-270M
CTDA13AF-270M Central Technologies
ctda13af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 27UH INDUCTOR FOR LPF
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.512" L x 0.331" W (13.00mm x 8.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
Написати відгук
Description: 27UH INDUCTOR FOR LPF, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.512" L x 0.331" W (13.00mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.