CTDAS0910AF-220M
CTDAS0910AF-220M Central Technologies
ctdas0910af.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.