CTDAS1013F-8R2M
CTDAS1013F-8R2M Central Technologies
ctdas1013f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD POWER INDUCTOR FOR DIG AMP
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR FOR DIG AMP, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 4 PC Pad, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.