CTDAT1326F-220M
CTDAT1326F-220M Central Technologies
ctdat1326f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP
Size / Dimension: 1.024" L x 0.512" W (26.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 36mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.2A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 8-DIP
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP, Size / Dimension: 1.024" L x 0.512" W (26.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 36mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.2A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 8-DIP, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.