CTDAT1415F-220M
CTDAT1415F-220M Central Technologies
ctdat1415f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.610" L x 0.551" W (15.50mm x 14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.610" L x 0.551" W (15.50mm x 14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 6.8 A.