CTDAT1623F-100M
CTDAT1623F-100M Central Technologies
ctdat1623f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 15A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 6.4 mA
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 15A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 6.4 mA.