CTDAT1715F-120M
CTDAT1715F-120M Central Technologies
ctdat1715f.pdf
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.689" L x 0.591" W (17.50mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 8.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.689" L x 0.591" W (17.50mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 8.2 A.