CTDAT2315F-220M
CTDAT2315F-220M Central Technologies
ctdat2315f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 2 PC Pin
Size / Dimension: 0.906" L x 0.571" W (23.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 20.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 13 A
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 2 PC Pin, Size / Dimension: 0.906" L x 0.571" W (23.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 20.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 13 A.