CTDAT3119F-220M
CTDAT3119F-220M Central Technologies
ctdat3119f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 31A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 15.5 A
Написати відгук
Description: SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 31A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Vertical, 4 PC Pin, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 15.5 A.