CTDD1207MF-0512S-1
CTDD1207MF-0512S-1 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: DC/DC CONVERTER 5VIN 12VOUT
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.50" L x 0.30" W x 0.25" H (12.7mm x 7.5mm x 6.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5VIN 12VOUT, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SMD Module, Size / Dimension: 0.50" L x 0.30" W x 0.25" H (12.7mm x 7.5mm x 6.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.