Продукція > CENTRAL TECHNOLOGIES > CTDD1507MF-0515SU3K-1
CTDD1507MF-0515SU3K-1
CTDD1507MF-0515SU3K-1 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: DC/DC CONVERTER 5VIN 15VOUT
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.24" H (15.2mm x 7.5mm x 6.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5VIN 15VOUT, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.24" H (15.2mm x 7.5mm x 6.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.