CTDD1508MF-1215D-1
CTDD1508MF-1215D-1 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: DC/DC CONVERTER 12VIN 15VOUT
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 33mA, 33mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 990 mW
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12VIN 15VOUT, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 33mA, 33mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 990 mW, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.