CTDLW21S-301T03
CTDLW21S-301T03 Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 300MA 2LN 300 OHM SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 300MA 2LN 300 OHM SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.