CTDLW21SF-371T01
CTDLW21SF-371T01 Central Technologies
ctdlw21sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 280mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 370 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 280mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 370 Ohms @ 100 MHz.