CTDLW31SF-601T03
CTDLW31SF-601T03 Central Technologies
ctdlw31sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 260mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.087" (2.20mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 260mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.