CTDO1608CF-333
CTDO1608CF-333 Central Technologies
ctdo1608f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.259" L x 0.175" W (6.58mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 580mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 33UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.259" L x 0.175" W (6.58mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 580mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.