CTDO1813PF-473HC
CTDO1813PF-473HC Central Technologies
ctdo1813hcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 470mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 870mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
на замовлення 2907 шт:
Написати відгук
Description: 47UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 470mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 870mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.