CTDO3316PF-103HC
CTDO3316PF-103HC Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 10UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 10UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.