CTDO3316PF-331HC
CTDO3316PF-331HC Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: .33UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.390" W (13.21mm x 9.91mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2mOhm
Current - Saturation (Isat): 20A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: .33UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.390" W (13.21mm x 9.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2mOhm, Current - Saturation (Isat): 20A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 16 A.