CTDO3316PF-332
CTDO3316PF-332 Central Technologies
ctdo3316f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.2UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Current - Saturation (Isat): 6.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
на замовлення 2006 шт:
Написати відгук
Description: 3.2UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Current - Saturation (Isat): 6.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.