CTDO5022PF-152HC
CTDO5022PF-152HC Central Technologies
ctdo5022hcf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.5UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 25 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 1.5UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 25 A.