CTDO5022PF-154
CTDO5022PF-154 Central Technologies
ctdo5022f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 150UH SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.718" L x 0.600" W (18.24mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 1015 шт:
Написати відгук
Description: 150UH SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.718" L x 0.600" W (18.24mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.