CTDR0904F-471
CTDR0904F-471 Central Technologies
ctdr0904f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 470UH 500MA 2LN 2K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.287" L x 0.213" W (7.30mm x 5.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.191" (4.85mm)
Voltage Rating - AC: 42V
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 470 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 15 MHz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 470UH 500MA 2LN 2K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 Flat Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.287" L x 0.213" W (7.30mm x 5.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.191" (4.85mm), Voltage Rating - AC: 42V, Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 470 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 15 MHz.